Yaratılıcıkta "Sınırları Eritmek" Tartışmaya Açılıyor

mimarizm.com / 18 Aralık 2013
Akşamüstü Sohbetleri 2: "Sınırları Eritmek"

Genç sanatçı ve tasarımcıları desteklemek amacıyla kurulan ARMAGGAN Art & Design Gallery, "Akşamüzeri Sohbetleri" dizi kapsamında "Mimardan Müzisyene Sınırsız Yaratıcılık" sergisine paralel olarak "Sınırları Eritmek" başlıklı bir konuşma düzenliyor.


 
Ressam – Tasarımcı Yiğit Yazıcı, Tasarımcı Derin Sarıyer, Heykeltıraş – Tasarımcı Seçkin Pirim, Tasarımcı – Küratör Ali Bakova'nın konuşmacı olarak yer aldığı "Sınırları Eritmek" başlıklı panelin moderatörü ise, İstanbul Tasarım Bienali Direktörü Deniz Ova.

Konuşmacıların, geçmişten bugüne sanatta tasarım ve tasarımda sanat konusuna odaklanacağı "Sınırları Eritmek" paneli, 19 Aralık Perşembe günü saat 18:00'den itibaren ARMAGGAN Nuruosmaniye Mağazası YESAM Katı'nda izlenebilir.

ARMAGGAN Art & Design Gallery, "Mimardan Müzisyene Sınırsız Yaratıcılık" başlığı altında açtığı sergiyle mimar, iç mimar, müzisyen, moda ve endüstri ürünleri tasarımcısı 13 yaratıcı ismin katılımıyla yaratıcılığın mesleklerle sınırlandırılmasına eleştirel yaklaşıyor. Sergi, 25 Aralık'a kadar ziyarete açık kalacak.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :