VitrA ile "Bienalin Ardından" Paneli

mimarizm.com / 08 Aralık 2014
"Bienalin Ardından"

           


Venedik Bienali 14. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu'nun eşsponsorları arasında yer alan VitrA, BİLGİ-MİMARLIK işbirliğiyle düzenlediği "VitrA ile Mimari Keşif" programının rotasını, bienal vesilesiyle Venedik'e çevirdi.

Her sene farklı bir ülkenin mimari yapısını inceleyen program kapsamında, BİLGİ-MİMARLIK öğrencileriyle Venedik'e bir gezi düzenleyerek, hem şehri hem de Venedik Bienali'ni inceledi.

Yapılan çalışmalar ve gezi, İhsan Bilgin'in moderatörlüğünde gerçekleşecek "Bienalin Ardından" başlıklı panelde masaya yatırılacak. Bir sonraki bienale yönelik değerlendirmelerin de yapılacağı panele; Aslıhan Demirtaş, Tansel Korkmaz, Mehmet Kütükçüoğlu, Sinan Omacan ve Nevzat Sayın'ın yanı sıra, Venedik Bienali 14. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu küratörü Murat Tabanlıoğlu da konuşmacı olarak katılacak.

Panel, 9 Aralık 2014 Salı günü (yarın) saat 18:00'de İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü Mimarlık Fakültesi, 6 Numaralı Bina, Kazandibi Amfisi'nde izlenebilir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :