PROSteel 2015 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi

mimarizm.com / 07 Mayıs 2015
PROSteel 2015 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi


Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann tarafından bu yıl 15'inci kez düzenlenen PROSteel 2015 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması ödül dağılımı belli oldu. Türkiye genelinde mimarlık ve inşaat mühendisliği lisans öğrencileri 26 ekip oluşturarak, çeliği ön plana alan "Rekreasyon Alanında Sosyal Odak Tasarımı" projeleri ile yarıştılar.

Prof. Dr. Y. Mühendis Mimar Hasan Şener'in başkan olduğu; Prof. Dr. Y. Mimar Ayhan Usta, Prof. Dr. Y. İnşaat Mühendisi Nesrin Yardımcı, Dr. Y. Mimar Selim Velioğlu, Y. Mühendis Mimar Yaşar Marulyalı, Dr. Y. İnşaat Mühendisi Selçuk İz, Mimar Cem Sorguç'dan oluşan seçici kurulun yaptığı değerlendirme sonucunda belirlenen ödüller Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)'de sahiplerini bulacak.

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen PROSteel 2015 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nın ödülleri, tüm jüri üyelerinin katılımı ile 15 Mayıs Cuma günü Yapı-Endüstri Merkezi 'nde gerçekleşecek proje sergisi ve kolokyumun ardından sahiplerine teslim edilecek.

Program:

17:00-17:30 Kayıt
17:30-18:30 Kolokyum
18:30-19:00 Ödül Töreni
19:00 After Party

Kayıt için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :