“Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi”

mimarizm.com / 01 Ekim 2012
“Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi”

Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion®'ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato; İzmir Ticaret Odası, Yapı-Endüstri Merkezi, İzmir Ekonomi Üniversitesi işbirliğinde, 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir'in katkılarıyla İzmir'e geliyor.

                                

Paolo Cancellato, 12 Ekim 2012 Cuma günü, 17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu'nda "Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi" konulu bir konferans verecek. 

Konferansta, "Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler?" sorusuna yenilik ve yaratıcılığın malzeme alanındaki önemine dikkat çekerek, ürün inovasyonunda geleneksel ile yeni yöntemlerin süreçte ve sonuçta yarattığı etkiyi aktaracak olan Cancellato ayrıca, doğru malzeme kullanımıyla ilgili stratejiler geliştiren ve uygulayan firmaların başarı öykülerini de dinleyicilerle paylaşacak.


Twitter kullanıcıları konferans boyunca, #malzemeinovasyonu etiketiyle soru ve yorumlarını iletebilecek.

Simültane olarak İngilizce'den Türkçe'ye çevrilecek konferansa kayıt yaptırmak için tıklayınız.


Konferans Programı
17:00 – 17:30 
Kayıt
17:30 – 17:35  Açılış Konuşmaları
17:35 – 18:30  "Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi" Konferansı, Paolo Cancellato
18:30 – 18:45  Genel Değerlendirme ve Soru Cevap

Paolo Cancellato hakkında
Università Cattolica del Sacro Cuore di Milano'da Ekonomi, İşletme, Ticari Hukuk ve Uluslararası Pazarlar alanlarında eğitim alan Cancellato, önce 2005'te Material ConneXion® New York'ta görev yaptı, ardından İtalya'ya dönüp satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yöneticilik yaparak FIAT, Samsung, Unilever, Luxottica, 3M, Cassina gibi markaların projelerini ve bir tasarım müzesi ve etkinlik alanı olan La Triennale di Milano'da sergi ve çeşitli aktiviteler yürüttü. Material ConneXion® İtalya'da 2006 yılından bu yana Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Paolo Cancellato, Ağustos 2012 itibariyle Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren yenilikçi malzemeler konusundaki tasarım merkezi Material ConneXion® İstanbul'un direktörlüğünü yürütüyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :