"Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler"

mimarizm.com / 31 Ocak 2013
"Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler"Sıhhi tesisat sektörünün lider markası Geberit, yeni ürün grubu Monolith'i tanıtmak ve kentlerin geleceğini konuşmak üzere mimar ve tasarımcıları Yapı-Endüstri Merkezi (YEM)'e davet ediyor.
Hollanda'da 'Yılın Trend Belirleyicisi' seçilen ve Zeitgeist hareketinin en etkin uygulayacılarından olan Farid Tabarki, Geberit ve (YEM)) işbirliğiyle İstanbul'a konuk oluyor. 


Geberit Türkiye Genel Müdürü Cengiz Kazazoğlu ve Studio Zeitgesit kurucusu Farid Tabarki'nin konuşmacı olarak katıldığı "Kentlerin Geleceği: Radikal Değişimler" başlıklı etkinlikte, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars da sahne alacak. 

Geberit, 12 Şubat 2013 Salı günü YEM'de gerçekleşecek etkinlikte, iF Ürün Tasarım Ödülü'ne değer görülen yeni ürün grubu Monolith 'i de Türkiyeli mimar ve tasarımcılarla buluşturacak.
 
Yerel ve uluslararası ölçeklerde Zeitgeist üzerine projeler geliştiren Studio Zeitgeist'ın kurucusu olan Farid Tabarki araştırmalarında, sosyal kalkınma, sosyal medya, sosyal girişimcilik, trendler, toplum bilimi ve fütürizm gibi temalara odaklanıyor. Tabarki'nin bu konularda proje geliştirdiği kurum ve kuruluşlar arasında MTV, Philips, Uluslararası Rotterdam Film Festivali, TEDxRotterdam, Belgrad Avrupa Kültür ve Münazara Merkezi (GRAD) yer alıyor. 

Farid Tabarki, YEM'deki sunumunda , yeni çalışma biçimleri, üretim araçları ve paylaşım kanallarıyla, kentlerin geleceğinin nasıl radikal bir şekilde değiştiği üzerine ilham verici bir konuşma gerçekleştirecek. 
 
Mimari standart anlamında esneklik, uyumluluk, yüksek kalite özellikleriyle yenilikçi bir yaklaşım getiren Geberit Monolith'in tanıtımı için YEM'de düzenlenen etkinlik, Farid Tabarki'nin konuşmasının ardından Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars performansıyla sona erecek. 
 

Program

19:00 - 19:30
  Kayıt ve İkram
19:30 - 19:35  Açılış Konuşmaları
19:35 - 19:45  Cengiz Kazazoğlu, "Geberit Felsefesi ile Tasarım"
19:45 - 20:30  Farid Tabarki, "Power to the People!"
20:30 - 22:00  Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Performansı ve Kokteyl


Ayrıntılı bilgi ve katılım için
tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :