Heritage İstanbul 2024

mimarizm.com / 13 Şubat 2024
8. Heritage İstanbul Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik, Kütüphanecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 15 - 17 Mayıs 2024 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek.

“Geçmişe Gelecek Sağla” sloganı ile organize edilen ve sektöre yönelik ünik bir platform olan HERITAGE İSTANBUL, konferansları ile; sektörün önemli gelişmeleri ve oluşumlarını tartışmak, profesyonellerin ve akademisyenlerin vizyon veren, aydınlatıcı konuşmalarına ev sahipliği yapmak, fuarı ile; Türkiye ve Avrupa’dan arkeoloji, restorasyon, müzecilik ve kütüphanecilik alanlarında uzman kuruluşların katılımıyla kültür mirası üzerine dünyada gelişen trendler, güncel sistemler ve teknolojileri tanıtmak, atölye çalışmaları ile; ziyaretçilere farkındalık oluşturmak adına 2015 yılından bu yana organize edilmektedir.

8. Heritage İstanbul Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik, Kütüphanecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, 15 - 17 Mayıs 2024 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :