Heritage İstanbul 2023

mimarizm.com / 03 Nisan 2023
"Kültürel Miras, Doğal Miras" temasıyla yedincisi düzenlenen Heritage İstanbul 2023, 3 - 5 Mayıs tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek.

Geçmişe Gelecek Sağla” sloganı ile organize edilen ve sektöre yönelik ünik bir platform olan HERITAGE İSTANBUL, konferansları ile; sektörün önemli gelişmeleri ve oluşumlarını tartışmak, profesyonellerin ve akademisyenlerin vizyon veren, aydınlatıcı konuşmalarına ev sahipliği yapmak, fuarı ile; Türkiye ve Avrupa’dan arkeoloji, restorasyon, müzecilik ve kütüphanecilik alanlarında uzman kuruluşların katılımıyla kültür mirası üzerine dünyada gelişen trendler, güncel sistemler ve teknolojileri tanıtmak, atölye çalışmaları ile; ziyaretçilere farkındalık oluşturmak adına 2015 yılından bu yana organize edilmektedir.

3 - 5 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek 7. Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik ve Kütüphanecilik Fuarı ve Konferansı hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın

 

İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :