CAUMME - PAUMME 2018 : Mimarlıkta Sınırlar

mimarizm.com / 07 Kasım 2018
Akdeniz ve Orta Doğu'da güncel mimarlık/şehircilik araştırmalarını ve projelerini tartışmaya açan CAUMME uluslararası sempozyumu ve PAUMME projeler sergisinin etkinlik programı belli oldu.

Akdeniz ve Orta Doğu'da güncel mimarlık/şehircilik araştırmalarını ve projelerini tartışmaya açan uluslararası CAUMME / PAUMME sempozyum ve sergilerinin dördüncüsü, "Borders in Architecture"(Mimarlıkta Sınırlar) teması ile 22-23 Kasım 2018 tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde gerçekleşecek. 

CAUMME (Contemporary Architecture and Urbanism in the Mediterranean and the Middle East) uluslararası sempozyumu ile PAUMME (Projects of Architecture & Urbanism in the Mediterranean and the Middle East) projeler sergisine farklı coğrafyalardan yoğun bir ilgi oldu. Profesyonel projeler sergisinde ABD, Fransa, Hollanda, Japonya ve Türkiye’den çeşitli katılımcılar yer alıyor.

CAUMME - PAUMME

Mısır, Yunanistan, İtalya, Hollanda, KKTC, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD ve Türkiye’deki çeşitli üniversitelerden bildiri sunumlarının gerçekleşeceği etkinlik çeşitli sergilere de ev sahipliği yapacak. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin üç bölümünün her sınıfından öğrencilerin seçilen projeleri etkinlik çerçevesinde sergilenecek ve jürinin belirlediği projelere çeşitli ödüller verilecek. 

Bu yıl ilk kez gerçekleşen WAUMME (Workshop - Architecture and Urbanism in the Mediterranean and the Middle East) isimli atölye çalışmasının ürünleri de etkinlik kapsamında sergilenecek.

Program ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :