Çarşamba Seminerleri'nde "Prost'un İstanbul'u" Konuşulacak

mimarizm.com / 28 Şubat 2011
Çarşamba Seminerleri'nde "Prost'un İstanbul'u" Konuşulacak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen ve Mimarizm tarafından desteklenen "Çarşamba Seminerleri"nde İpek Akpınar konuk ediliyor.

2 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilecek "Çarşamba Seminerleri"nde Akpınar, "Prost'un İstanbul'u" üzerine bir sunum gerçekleştirecek. Konferans, 2 Mart 2011 Çarşamba günü saat 11:00'de MSGSÜ Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu'nda izlenebilir.


Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ile öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan "Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu", 2010 Bahar döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel Enşici, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Şahin Olgun, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Damla Özgü Yıldız'dan oluşuyor. Her türlü katkıya açık grubun "Çarşamba Seminerleri", Mimarizm tarafından destekleniyor.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :