"Çarşamba Seminerleri"nde "Adım Adım Kağıthane" Belgeseli Gösterimi

mimarizm.com / 03 Ocak 2011
"Çarşamba Seminerleri"nde "Adım Adım Kağıthane" Belgeseli Gösterimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen ve Mimarizm tarafından desteklenen "Çarşamba Seminerleri"nde 2011'in ilk sohbeti Kağıthane üzerine olacak.

5 Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirilecek "Çarşamba Seminerleri"nde, "Adım Adım Kağıthane" belgeseli izlenecek. Gösterimin ardından ise belgeselin yapımcı ve yönetmeni Hüseyin Irmak ile Hüseyin Karagöz konuk edilecek.

Çarşamba Semineleri kapsamındaki "Adım Adım Kağıthane" belgesel gösterimi ve Hüseyin Irmak ile Hüseyin Karagöz sohbeti, 5 Ocak 2011 Çarşamba günü saat 11:00'de MSGSÜ Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu'nda izlenebilir.

Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu Hakkında

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ile öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan "Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu", 2010 Bahar döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel Enşici, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Şahin Olgun, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Damla Özgü Yıldız'dan oluşuyor. Her türlü katkıya açık grubun "Çarşamba Seminerleri", Mimarizm tarafından destekleniyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :