AURA-Focus: Reducing Risk by Design 

mimarizm.com / 19 Kasım 2018
Genç mimar ve tasarımcılar ile yapı malzemesi üreticilerini ortak bir platformda buluşturan AURA-Focus konferans serisi 21 Kasım'da Foamglas Uluslararası Satış Müdürü Christelle Hainaux'yu konuk edecek.

AURA-İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi tarafından düzenlenen, AURA-Focus konferans dizisinde, genç mimar ve tasarımcılar, yapı ürünleri ve üreticileri ile ortak bir platformda buluşuyor.

Foamglas Uluslararası Satış Müdürü Christelle Hainaux, 21 Kasım 2018 Çarşamba günü AURA-İstanbul'da yapacağı “Reducing Risk by Design” (Tasarımla Riski Azaltmak) başlıklı konuşmada, çatıdan zemine, yeraltından cepheye kadar, tüm yapı kabuğuna yönelik cam yalıtım çözümlerini aktaracak.

TCC ve Foamglas desteğiyle gerçekleşen konferansta katılımcılar, düz çatı ve havalandırmalı cephede hücresel cam yalıtımını ve güvenli çözümler için kullanılan malzemeleri tanıma, ürünlerin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi edinme ve referans projeler üzerinden kullanım alanlarını görme fırsatı bulacak. Ayrıca, Christelle Hainaux ile birebir görüşüp, ürünlerin projelere uyarlanmasında göz önünde bulundurulan kriterleri ve uygulamaya olan etkilerini tartışma olanağı da elde edecekler.

Konferans dili İngilizce'dir. Katılımın ücretsiz olduğu konferansa kayıt yaptırmak için tıklayın.

Program

18:00  Buluşma

18:00 - 19:00  Christelle Hainaux – Reducing Risk by Design

19:00 - 20:00  Kokteyl

*

Christelle Hainaux hakkında:

Belçika doğumlu endüstri mühendisi Christelle Hainaux, Foamglas firmasında Uluslararası Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır. Yalıtım sektöründe 15 yıldır aktif olarak yer alan Hainaux, 2005 yılından beri Foamglas bünyesinde çalışmaktadır.

 

 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :