5T Konferansı: "Yeni Bir İlişki: Tasarım Tarihi ve Sanal Tasarım Müzesi"

mimarizm.com / 27 Aralık 2011
5T Konferansı: "Yeni Bir İlişki: Tasarım Tarihi ve Sanal Tasarım Müzesi" 5T Türkiye Tasarım Tarihi Topluluğu Toplantılarının 2012 ayağında, "sanal tasarım müzesi" kavramı masaya yatırılacak. "Yeni Bir İlişki: Tasarım Tarihi ve Sanal Tasarım Müzesi" başlığını taşıyan konferansa bildiri göndermek için son tarih 1 Şubat 2012.

2012'de yedinci kez düzenlenecek olan Türkiye Tasarım Tarihi Topluluğu Toplantıları, Türkiye özelinde tasarım tarihi ve tasarım müzeleri ilişkisine ayrıldı. 17-18 Mayıs 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik, Yaşar Üniversitesi'nde düzenlenecek.

Konferans resmi dili Türkçe ve İngilizce. Dolayısıyla bildirilerin, Türkçe veya İngilizce olarak teslim edilip, sunulabileceği belirtiliyor. Ancak etkinlikte simultane çeviri yapılmayacağı ekleniyor.

150 TL olarak belirlenen konferans katılım ücretine öğle yemeği, konferans boyunca çay-kahve servisi, kapanış resepsiyonu ve gala yemeği katılım ücreti dahil. Maliyete bağlı olarak katılımcılara, konferans bildiri kitapçığının ücretsiz bir kopyasının verilmesi de düşünülüyor.

Konferansta yer almak isteyen katılımcıların 1 Şubat 2012 tarihine kadar bahar.emgin@yasar.edu.tr adresine bir başlık ve 250-300 kelimeden oluşanbir özet (İngilizce ve Türkçe) göndermeleri gerekiyor. Bildiri önerisinde kişisel bilgilerin ve iletişim adreslerinin (isim, soy isim, unvan, kurum, e-posta adresi ve telefon numarası) yer alması gerektiği de ekleniyor.

Konferans için seçilen öneriler, 15 Şubat 2012 tarihinde duyurulacak.

Takvim
Sunum özet gönderimi için son tarih: 1 Şubat 2012
Özet kabulünün duyurulması: 15 Şubat 2012
Katılımcı kayıtları için son tarih: 14 Nisan 2012

Konferans teması ve başlıklarına ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen ilerleyiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :