3D Printshow İstanbul 2017

mimarizm.com / 03 Ekim 2017
Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, 3D Baskı ve Promosyon konularındaki yenilikleri tüketiciyle buluşturan SIGN İstanbul fuarı, 3D Printshow İstanbul Özel bölümüyle 4-8 Ekim’de Tüyap Beylikdüzü’nde...

İFO Fuarcılık tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul"3D Printshow İstanbul" özel bölümüyle 4-8 Ekim’de Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek.

31 ülkeden yaklaşık 400 firmanın Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı, Promosyon ve 3D Baskı başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, malzeme, makine ve ekipmanlarını sergilediği SIGN İstanbul, yurtiçinden ve yurtdışından binlerce profesyoneli ağırlıyor. 

Reklam veren firmalar, reklam ajansları, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, baskı makine ve malzeme tedarikçileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular ve akademisyenler, kendi alanlarıyla ilgili tüm yenilikleri SIGN İstanbul 2017 çatısı altında bulacak. 

3D Printshow İstanbul

SIGN İstanbul; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına ve serigrafiye, promosyon ürünlerinden endüstriyel baskı ve 3 boyutlu baskıya kadar çok geniş bir yelpazedeki teknoloji ve ürünlere ev sahipliği yapacak.

Endüstriyel reklam uygulamaları ve 3D baskı teknolojilerindeki yenilikler ile endüstriyel reklam sektörünün güncel konularının başında gelen iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin konferans programı, yeni nesil baskı teknolojilerinin sergilendiği 3D Printshow özel bölümü, katılımcı firmaların sunumları ve workshop etkinlikleri fuar süresince ziyaretçileri bekliyor.

3D Printshow İstanbul

Detaylı bilgi ve online davetiye için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :