2. Ulusal Yapı Kongresi

mimarizm.com / 01 Haziran 2015
2. Ulusal Yapı Kongresi


Mimarlar Odası Ankara Şubesi'nin düzenlediği 2. Ulusal Yapı Kongresi, "Yapı Üretimi, kullanımı ve koruma süreçleri"ni konu alıyor.


2.Ulusal Yapı Kongresi, yapı sektörü ile çevre, tasarım, üretim, kullanım, koruma, denetim yönetim, güvenlik ve yıkım süreçleri arasındaki ilişkileri tartışılırken aynı zamanda sorun ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı bir ortam sağlamayı amaçlıyor. Kongredeki bazı konu başlıkları arasında "Yapım Teknolojileri ve Yönetimi", "Kültürel Mirasın Korunması", Yapı Malzemeleri", "Yapı ve Çevre İlişkisi, Yapı Güvenliği", "Çevresel Kontrol" dikkat çekiyor. 
 
Mimarlar Odası Ankara Şubesi Yapı Mesleki bilimsel Çalışma Komisyonu'nun (Yapı MBÇK) hazırladığı kongrenin, yapı ve çevre bilimleri, yapım ve malzeme teknolojileri, mimarlık, mühendislik ve bilişim sahalarıyla ilgili birçok disiplinden meslek insanlarını, özel sektör, kamu kuruluşları, yerel yönetimler, meslek odaları ve gönüllü kuruluşlar gibi çok çeşitli kesimlerde çalışan ilgilileri, araştırmacıları, uzmanları, uygulayıcıları, üreticileri, öğrencileri ve kullanıcıları bir araya getirmesi bekleniyor.

Kongre, 03-05 Haziran 2015 tarihleri arasında Ankara'da ODTÜ Mimarlık Fakültesi'nde izlenebilir.

Program için tıklayınız.


 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :