17. İzocam Öğrenci Yarışması Jüri Açık Oturumu

mimarizm.com / 03 Mayıs 2017
İzocam Öğrenci Yarışması’nda 2017’nin en iyi projeleri jüri karşısına çıkıyor. İlk etabı geçerek finale kalmaya hak kazanan öğrenciler, geliştirdikleri projelerini 6 Mayıs Cumartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde jüri üyelerine sunacak.

İzocam’ın sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirdiği, üniversite öğrencilerine büyük fırsatlar sunan İzocam Öğrenci Yarışması’nda finalistler jüri üyeleri ile bir araya geliyor. Madrid’in Gran San Blas bölgesinin kentsel dönüşümü için sürdürülebilir ve iklimle dengeli “yapma çevre” senaryoları hazırlayarak finale kalan öğrenciler projelerini jüri üyelerine sunacak. 

İkinci aşamaya geçmeye hak kazanan on proje, 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü Yapı-Endüstri Merkezi’nde katılıma açık olarak yapılacak jüri buluşmasında değerlendirilecek. Öğrenciler geliştirdikleri mimari projeleri jüriye canlı olarak tüm detaylarıyla sunacak. Günün sonunda ise dereceye giren projeler jüri tarafından duyurulacak.

Yarışma sonunda dereceye giren birinci proje 8 bin, ikinci proje 6 bin ve üçüncü proje 4 bin TL ödül ile birlikte, 31 Mayıs - 2 Haziran 2017 tarihleri arasında Madrid'de düzenlenecek uluslararası finalde ülkemizi temsil edtme hakkını kazanacak.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için tıklayın.  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :