STROISIB Building Week

mimarizm.com / 13 Ocak 2011
STROISIB Building Week Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul "iş geliştirme platformu" kapsamında dünyanın lider fuarcılık firmaları ile işbirliği anlaşmaları imzalandı. Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul Fuarı'nın iş geliştirme ve küresel tanıtım faaliyetleri kapsamında yapı sektörüne yeni pazarlar sağlamak amacıyla imzaladığı bu anlaşmalar ile ilgili fuarların hem katılımcıları hem de ziyaretçilerine karşılıklı olarak pek çok avantaj sağlanacak.

Yapı Fuarı/Turkeybuild İstanbul bu kapsamda ITE Group ile yapılan anlaşma neticesinde STROISIB Building Week'in konuğu olacak.

Sibirya'nın en büyük, Uzakdoğu ve Rusya'nın ise en etkin yapı malzemeleri ve endüstrileri fuarı olarak bilinen STROISIB Building Week, bu yıl 10.000'den fazla ziyaretçiyi hedefliyor. Yılda 1 kez gerçekleştirilen fuarın ana ürün gruplarını inşaat ve sarf malzemeleri, pencere, kapı, dış cephe malzemeleri, cephe sistemleri, çatı inşaat sistemleri ve yalıtım sistemleri oluşturuyor.

STROISIB Building Week, 1 – 4 Şubat 2011 tarihleri arasında Rusya Federasyonu'nun Novosibirsk şehrinde konumlanan "International Exhibition Centre"da ziyaret edilebilir.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :