ATMK Aydınlatma Semineri 2022-2

mimarizm.com / 22 Nisan 2022
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri, paydaşları ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) tarafından düzenlenen Aydınlatma Seminerleri'nin on ikincisi, 24 Mayıs - 4 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecek.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri, paydaşları ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) tarafından birincisi 2014 yılında düzenlenen seminerlerin on birincisi, 15 Mart – 28 Mart 2022 tarihleri arasında çevrimiçi platformda gerçekleştirildi. ATMK, katılımın yoğun olduğu 2022-1 seminerde tüm isteklere cevap veremediği için eğitim seminerinin tekrarını, 24 Mayıs – 4 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2022-2” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, LED’ler, iç ve dış aydınlatma tasarımı, aydınlatma hesapları, mevzuatlar vb. konularda güncel bilgi ve dokümanlarla yenilenmiş detaylı bir ders programı hazırlanmıştır. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilen dersler, aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşımaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :