ArchiCAD 19 ile Yapı Bilgi Modellemesi Semineri

mimarizm.com / 11 Kasım 2015
Mimarlar Odası Ankara Şubesi ve BIMSOFT işbirliğinde düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde Yapı Bilgi Modellemesi Semineri, ikinci bölümünde ise Archicad ile BIM Farkındalık Eğitimi yer alıyor. 

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Sürekli Mesleki Gelişim Merkezi Bilgisayar Mesleki Bilimsel Çalışma Kurulu (BİLGİSAYAR MBÇK) etkinlikleri kapsamında, BIMSOFT (ArchiCAD Türkiye temsilcisi) işbirliği ile 13 Kasım 2015 Cuma günü ArchiCAD tanıtım etkinliği düzenliyor.   

Tanıtım seminerinin amacı, son zamanlarda sıkça duyulan BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) teknolojisi hakkında bilgi vererek mimarların günümüzün hızla gelişen teknolojisini mimari alanda da takip etmelerini sağlamak. Bu kapsamda BIMSOFT, BIM sürecinin ArchiCAD yazılımı ile nasıl ilerlediğini göstererek, mimari alanda daha verimli çalışmalar yapılabilmesi için iş akışını kolaylaştıracak çözümleri tanıtacak. 

Tanıtım semineri sonrası belirlenecek ileriki tarihte, BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) sertifikalı farkındalık eğitimi, üyelere ücretsiz olarak verilecek olup, tanıtım seminerine katılanlar eğitimde öncelikli olacak.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :