ARCHICAD 19 Türkçe Versiyonu Kullanıma Hazır

mimarizm.com / 20 Kasım 2015
GRAPHISOFT Türkiye Distribütörü BIMSOFT, ARCHICAD 19 Türkçe versiyonunu duyurdu. Performans geliştirmeleri ön planda olduğu versiyon, birçok alanda yenilikler içeriyor.

BIMSOFT tarafından tercümesi yapılan MyARCHICAD.com sitesi, Türkiye’deki kullanıcıların ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla Türkçe olarak kullanıma hazır.

Öğrenci ve akademisyenler Türkçe ve İngilizce versiyonların ücretsiz tam sürümünü, profesyoneller ise ücretsiz deneme sürümünü MyARCHICAD üzerinden indirebilirler.

Yeni versiyon hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


BIMSOFT hakkında:
BIMSOFT Yazılım Teknolojileri A.Ş, GRAPHISOFT Türkiye temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Yapı sektörünün bir standardı olma yolunda ilerleyen BIM’in (Yapı Bilgi Modellemesi) yaygınlaştırılmasını amaçlamaktadır. BIMSOFT, ARCHICAD yazılımını tanıtarak mimarlara BIM süreçleri yönetme konusunda yardımcı olmakta, yazılımın eğitimini ve teknik desteğini vermektedir.

GRAPHISOFT hakkında:
GRAPHISOFT, endüstri lideri olan, mimarlar için mimarlar tarafından tasarlanan BIM yazılımı ARCHICAD ürününün yaratıcısı olan firmadır. GRAPHISOFT, dünyanın ilk gerçek zamanlı BIM işbirliği ortamı olan BIMcloud, dünyanın ilk BIM entegreli “YEŞİL” tasarım çözümlerini sunan EcoDesigner STAR ve BIM görselleştirmesi için dünyada ilk mobil uygulama olan BIMx ile endüstriye liderlik etmektedir. GRAPHISOFT, 2007’den beri Nemetschek Grup’un bir parçası olarak çalışmalarına devam etmektedir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :