MİMARDER’den Açık Çağrı

mimarizm.com / 26 Eylül 2023
MİMARDER tarafından düzenlenecek "Depreme Bağışık Şehirler" etkinliği kapsamında, İTÜ Mimarlık Fakültesi'nde oluşturulacak “Deprem” temalı sergiye eser gönderimi için son tarih 7 Ekim.

Mimarlık Araştırmaları Derneği (MİMARDER) tarafından Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilmesi düşünülen "Depreme Bağışık Şehirler" adlı etkinlik kapsamında konuya ilişkin bir açık oturum ve geçtiğimiz aylarda düzenlemiş olduğumuz ‘’Yeniden Düşünmek: Afet Sonrasındaki Geçici Yaşam Alanlarının İyileştirilmesi’’ adlı Öğrenci Fikir Yarışması'nın ödül töreni ve sergisinin yapılacağı bir etkinlik planlanmaktadır.

Etkinlik günü kurulacak olan serginin bir bölümünde de sanatçılar, tasarımcılar, öğrenciler ve gönüllüler, sergiye deprem konusuyla ilgili uygun gördükleri çalışmalarıyla (Çizim, poster, fotoğraf, deneme, şiir, video vb.) 7 Ekim tarihine kadar başvuruda bulunabilir. Gönderilen çalışmalardan sergiye uygun görülenler sergilenecektir.

Başvuru için:

Çalışmaların (boyut, açıklama vb. ile) iletisim.mimarder@gmail.com adresine e-posta yoluyla gönderilmesi beklenmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :