Mono Earth Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi I Mono Earth Rammed Earth Workshop

mimarizm.com / 03 Ekim 2020
Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Mimarlık Haftası ’20 etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan Mono Earth Rammed Earth Workshop I Mono Earth Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi'ne son katılım tarihi 5 Ekim 2020.

 Workshop Duyuru

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Mimarlık Haftası ’20 etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan Mono Earth Rammed Earth Workshop I Mono Earth Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi, mimarlık ile ilgilenen bütün öğrencilere kapılarını açıyor.

Atölye yürütücülüğünü Can Cumalı ve Çağlar İşbilir’in üstlendiği etkinlik 10 katılımcı ile birlikte Kayseri Mimarlar Odası Şube bahçesinde gerçekleştirilecektir. 8-9 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan atölye tasarım ile ilgilenen tüm lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açıktır.

Atölye kapsamında toprak yapı tekniklerine dair bilgiler verilirken sıkıştırılmış toprak yapı detaylarına dair teorik ve uygulamalı içerikler gerçekleştirilecektir. Atölye yürütücülerinin rehberliğinde çeşitli boyutlarda toprak modüller üretilecek üretilen bu modüllerin katılımcıların eşliğinde gerçekleşecek olan sergide görücüye çıkması planlanmaktadır. Sergi mimarlık ile ilgilenen herkese açıktır.

Son katılım tarihi 5 Ekim 2020 olan atölyenin katılım formunu doldurmak için tıklayınNot: Etkinliğe şehir dışından dâhil olacak katılımcıların, Covid19 pandemi koşulları nedeni ile konaklama ihtiyaçlarını kendi imkânları doğrultusunda temin etmeleri beklenmektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :