Mono Earth Rammed Earth Wall Workshop

mimarizm.com / 01 Eylül 2021
Can Cumalı ve Çağlar İşbilir yürütücülüğünde, Mono Earth atölyeler serisinin beşincisi olan Rammed Earth Wall Workshop (Sıkıştırılmış Toprak Atölyesi)'u 30 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri arasında, Kapadokya'da gerçekleşecek,

Atölye Metni

Toprağın çağrısına kulak veren farklı disiplinlerde eğitim gören 30 üniversite öğrencisi aranıyor. Kapadokya’nın eşsiz güzelliğinde toprak yapım tekniklerinde derinleşeceğimiz ve ellerimizle sıkıştırılmış topraktan bir karşılama duvarı ve totem inşa edeceğimiz bir haftaya davetlisiniz. Atölye daveti; sanat, tasarım ve güzel sanatlar bölümleri başta olmak üzere farklı disiplinlerde eğitim alan bütün üniversite bölümlerinin Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine açıktır. (Yeni mezun durumunda görünen katılımcılar atölyeye başvurabilirler.)

MONO EARTH Sıkıştırılmış Toprak Atölyeleri serisinin beşincisi olan Rammed Earth Wall WorkshopKoan Akademi’nin ev sahipliğinde 30 Eylül – 3 Ekim 2021 tarihleri arasında Can Cumalı ve Çağlar İşbilir yürütücülüğünde Avanos / Kapadokya sınırları içerisinde gerçekleşecektir. Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinde görüşmek dileğiyle.

15 Eylül 2021 Cuma 23:59'a kadar başvuruların kabul edildiği etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :