Açık Ofis

mimarizm.com / 22 Eylül 2022
TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi Mimarlık Haftası'nda düzenleyeceği “Açık Ofis” temalı mini toplantılarda, ev sahibi olmak isteyen ofisler 26 Eylül Pazartesi gününe kadar başvuru yapabilirler.

TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi, 03 - 09 Ekim 2022 tarihleri arasında düzenleyeceği Mimarlık Haftası süresince öğrenciler, yeni mezun mimarlar ve serbest mimarlık büroları arasında etkileşimi arttırmak amacı ile “Açık Ofis” temalı mini toplantılar planlanmıştır.

Etkinlik kapsamında duyuru üzerine gelen belirli sayıdaki öğrenciler ve yeni mezun meslektaşlar gönüllü bürolarda misafir edilerek; tanışma, büro tanıtımı, soru cevap gibi, tarafınızca kurgulanacak 20-30 dakikalık sohbetler gerçekleşecektir.

Etkinlik 4-5-6-7-8 Ekim günlerinde planlanmıştır. Açık ofis toplantı saatlerini başvuran firmalar belirleyecektir. Katılmak isteyen büroların firma logoları ve kısa tanıtımları Mimarlar Odası İzmir Şubesi hesaplarından duyurulacaktır.

"Açık Ofis" ev sahibi olmak için başvuruların 26 Eylül 2022 Pazartesi gününe kadar "info@izmimod.org.tr" adresine iletilmesi gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :