ACE Mimarlık’tan “P’not Technical” ve “P’not Chill Out”

mimarizm.com / 05 Şubat 2019
ACE Mimarlık tarafından düzenlenmekte olan P'not Etkinlikler Dizisi’nin bir serisi olarak meslek ile ilgili teknik konuların paylaşıldığı "P'not Technical" etkinlikleri devam ediyor.

"P'not Technical" kapsamında bir sonraki etkinliğin konuğu Guardian Glass Türkiye Teknik Müdürü Volkan Oskay olacak. Volkan Oskay, “Günümüz Cephelerinde Cam Seçim Kriterleri” konu başlıklı sunum gerçekleştirecek. Guardian Glass sponsorluğunda, 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 19:00'da ACE Mimarlık ofisinde gerçekleşecek.

Seren Çoşaner Jazz Quartet’in konuk olacağı Sevgililer Günü'ne özel P'not Chill Out etkinliği P'not Technical sunumu sonrasında başlayacak.

Etkinlik, katılamayanlar için ACE Mimarlık’ın Instagram ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

*

Volkan Oskay Hakkında

1978 Istanbul doğumlu Volkan Oskay, Kocaeli Üniversitesi Kimya Bölümü’nü tamamlamıştır. Cam sektörüne 2003 yılında Yetkin cam ile başlayıp, Yapı sektörüne Yıldız Cam firmasında Üretim müdürü pozisyonuyla adım attı. Estetik, ekonomik ve enerji verimli özellikleriyle dikkat çeken dünyanın en büyük düz ve kaplanmış cam üreticilerinden biri olan Guardian Glass’a 2013’de Guardian Glass Türkiye Teknik Müdürü olarak başladı. Geliştirilen mimari projeler ve sağlanan çeşitli ürünler ile yenilikçi cam kullanımlarının stratejilerinde bire bir rol oynadı. Halen Guardian Glass Teknik Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :