Silverline, Dördüncü Kez "En İyi Mutfak Tasarımları"nı Ödüllendirdi

mimarizm.com / 28 Haziran 2010


Teknoloji ve tasarımı ankastre ürünlerinde buluşturan Silverline, bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Silverline Mutfak Tasarım Yarışması"nın sonuçlarını renkli bir törenle açıkladı.

"Silverline Mutfak Tasarım Yarışması"na başvurular Kasım 2009'da başlamıştı. Yarışmaya 12 üniversiteden 65 öğrenci, 65 proje ile katıldı.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışma, güçlü jüri ekibi ile de dikkat çekti. Yarışma jüri üyeleri, Prof. Dr. Alpay ER, Prof. Dr. İlgi Yüce Aşkun, Prof. Dr. Yalçın Yaşar, Doç. Dr. Halime Demirkan ve Doç. Dr. Çiğdem Polatoğlu gibi değerli isimlerden meydana geldi."Silverline Mutfak Tasarım Yarışması"nın bu yılki ayağında birincilik ödülünü, Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi'nden Fatih Mintaş kazandı. İkincilik ödülüne İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Yeliz Olcay'ın layık görüldüğü yarışmada, üçüncülük ödülünü ise Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi'nden Tekin Sever kucakladı. Yarışmada ödüle layık görülen öğrenciler plaket ve ödüllerini Silverline Yöneticileri ve jüri üyelerinden aldılar.Ödül törenine katılarak gençlere destek veren Silverline CEO'su Mustafa Laçin yaptığı konuşmada "Yarınları emanet edeceğimiz gençlerimiz, hazırladıkları projeler ve birbirinden farklı tasarımlar ile bugünün çok ötesine, geleceğe yatırım yaptılar. Geçtiğimiz yıllardan bugüne gelenekselleşerek devam eden bu yarışma sayesinde, gençlerin gözü ile geleceğin mutfağını gördük. Birinci olan tasarımlarını ise gerçeğe dönüştürdük. Bir sonraki yarışmayı bizler de heyecanla bekliyoruz" dedi.

Silverline Hakkında

1994 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan Silverline, teknoloji ve tasarımı buluşturduğu kaliteli ürünleri ile kısa sürede Türk ankastre sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer almıştır.Türkiye'nin en büyük aspiratör ve davlumbaz üreticisi olan Silverline, uluslararası pazarda da tercih edilen bir marka olduğunu başarılı ihracat çalışmaları ve uluslar arası prestijdeki ödüllerle kanıtlamıştır. Silverline, bugün, dünya piyasasında, Rusya, Almanya, Danimarka başta olmak üzere 49 ülkeye ihracat yapmaktadır. Teknolojik altyapısı ile 60.000 m²'lik bir alanda üretimini gerçekleştiren Silverline, yıllık 750.000 adet ürün üretim kapasitesi ile de sektörün parlayan oyuncusudur. Silverline, üretimden dağıtıma, satıştan, müşteri hizmetlerine tüm iş süreçlerini profesyonel olarak yöneten genç, dinamik ve deneyimli 450 çalışanıyla birlikte Türkiye ve Avrupa'nın en büyük ankastre markası olma yolunda ilerlemektedir.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :