Filli Boya Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

05 Ocak 2009


Türk boya sektörünün lideri Filli Boya tarafından, 1 Eylül-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen "Filli Boya Ulusal Fotoğraf Yarışması" sonuçlandı. Yoğun ilgiyle karşılanan, fotoğrafa ilgi duyan herkesin katılabildiği "En Güzel Renk" temalı fotoğraf yarışmasına amatör ve profesyonel toplam 970 eser katıldı.

Jüri üyelerinin en güzel rengi belirlerken oldukça zorlandığı yarışma sonunda, birinciliği İstanbul'dan Onur Korkmaz, ikinciliği İstanbul'dan Sebahattin Özveren ve üçüncülüğü İstanbul'dan Ercan Demirtaş kazandı. Yarışmada jüri özel ödülüne İstanbul'dan Tacettin Yüksel layık görüldü.Konya'dan Adem Karakaya, İzmir'den Alahattin Kanlıoğlu, Nevşehir'den Cafer Gezer, Bursa'dan Cafer Gezer, Gaziantep'ten Fatih Çoban, Antalya'dan Mesut Karakoyunlu ve İstanbul'dan Muharrem Kuru ise mansiyon ödülünü paylaştılar.

Sektöründe renk ile ilgili her türlü sanatsal faaliyeti desteklemeği sürdürecek olan Filli Boya, Ocak ayı içerisinde düzenleyeceği ödül töreni ile kazanan fotoğraf severler ile bir araya gelecek. 29 Aralık tarihi itibari ile sonuçlanan yarışmada derece giren eserler www.filliboya.com.tr adresinden görülebilir.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :