ALU2011 Sonuçları Açıklandı

mimarizm.com / 02 Kasım 2011

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Çuhadaroğlu Alüminyum 2011 Öğrenci Proje Yarışması 'ALU2011' sonuçlandı. Toplam 400 projenin başvurduğu yarışmada, büyük ödüllerin yanı sıra üç eşdeğer mansiyon ve üç jüri özel ödülü dağıtıldı.Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş
tarafından, bu yıl sekizincisi düzenlenen Çuhadaroğlu Alüminyum 2011 Öğrenci Proje Yarışması sonuçlandı. Alüminyum sektörünün gelişimini desteklemek ve mimarlık fakültelerinde öğrenim gören lisans öğrencilerinin yaratıcı fikirlerle kendilerini geliştirmelerine fırsat tanımak amacıyla düzenlenen ve toplam 400 başvurunun yapıldığı yarışmada, dereceye girenler jüri değerlendirmesi sonucu belirlendi.

Bu yılki konusu; İzmir Alsancak Limanı'nda "Kentle Karşıla(ş)ma Platformu Fikir Projesi" olan yarışmanın jüri değerlendirmesi, yarışmanın ev sahipliğini üstlenen Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde gerçekleştirildi. 

Prof. Dr. Orcan GÜNDÜZ, Doç. Dr. Emine Özen EYÜCE, Yrd. Doç. Dr. Ayşen CİRAVOĞLU, Yrd. Doç. Dr. Hikmet Sivri GÖKMEN, Yrd. Doç. Dr. Seçkin KUTUCU, Y. Mimar Ahmet YAĞCIOĞLU, Mimar Tamer BAŞBUĞ, Mimar Vedat TOKYAY ve Doç.Dr. Ayhan USTA'dan oluşan jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda dereceye giren projelerin sahipleri söyle sıralanıyor:


1. Ödül
Sinan AZİZAĞAOĞLU (İTÜ, 3.sınıf)

2. Ödül
Bahtiyar GELYAGİL, Melih Emre ACAR (ODTÜ, 4.sınıf)

3. Ödül
Hande Bilgi ORHAN (İTÜ, 4.sınıf), Gamze Başak ORHAN (İTÜ, 2011 mezunu)

Eşdeğer Mansiyon
1.
Ferhat BULDUK (YTÜ, 4.sınıf), Ayça YAZICI (İTÜ, 4.sınıf)
2. Rafet UTKU (MSÜ, 4.sınıf), Aydın ÖZGÜNEŞ (ODTÜ, 4.sınıf)
3. Deniz HANCIOĞLU, Emir Atakan YILMAZ (İTÜ, 3.sınıf)

Jüri Özel Ödülü
1.
Berrin ÖZDEMİR, Endam ÖZKAYA (İYTE, 4.sınıf)
2. Emre AKIN, Oğuzhan ABDİK (MSÜ, 4.sınıf)
3. Hakan KILINÇ, İlknur KARLI, Yasemin GÜLER (YTÜ, 4.sınıf)

Dereceye giren öğrencilere ödülleri, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde 25 Kasım 2011 günü düzenlenecek törenle teslim edilecek.

Yarışmaya, Dokuz Eylül Üniversitesi'nin yanı sıra İzmir Liman İşletmeleri Müdürlüğü, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) ve TALSAD da destek veriyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :