Landscape Here and Now Student and Youth Competition

mimarizm.com / 29 Temmuz 2021
IFLA Europe tarafından düzenlenen Landscape Here and Now Student and Youth Competition'ın son başvuru tarihi 20 Ağustos 2021'e uzatıldı.

IFLA (International Federation of Landscape Architects) Europe - Student and Youth Competition (IFLA Avrupa Öğrencileri ve Genç Meslektaşlar Yarışması), Avrupa Peyzaj Mimarlığı programlarında öğrenci olan ya da IFLA Avrupa üyesi meslek örgütüne üye olmuş (ülkemiz kapsamında TMMOB Peyzaj Mimarları Odası’na üye) peyzaj mimarlığı alanında çalışan mezunlara açıktır. Son başvuru tarihi 20 Ağustos 2021 tarihine ertelenmiştir.

2021 IFLA Avrupa`nın Öğrenci ve Genç Meslektaşlar Yarışması, "Landscape Here and Now (Peyzaj Burada ve Şimdi)" yarışma başlığı üye ülke İspanyol Peyzaj Mimarları Birliği (AEP) - Asociación Española de Paisajistas tarafından seçilmiştir. Bu başlık aynı zamanda İspanya‘da 20 - 22 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 1. Uluslararası Peyzaj Mimarları Kongresi`nin ve 22- 24 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek IFLA Avrupa Genel Kurulu'nun konusudur.

Tarihler

Başvuru için son tarih: 20 Ağustos 2021
Halk oylaması ödülü için son tarih: 20 Ağustos 2021 (Facebook üzerinden oylama)
Kazananların açıklanması: 20 Eylül 2021

Ödüller

İki kategori için belirlenecek üç kazanan, IFLA Avrupa Genel Kurulu'na katılarak, projelerini sunma hakkına sahip olacak. (Uçak bileti ve konaklama karşılanacaktır.)

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :