Kelebek Mobilya 6. Geleneksel “Kelebek Kids Resim Yarışması” Başvuruları Uzatıldı

mimarizm.com / 19 Nisan 2024
Kelebek Mobilya, geleneksel “Kelebek Kids Resim Yarışması”nın altıncısını düzenliyor. Yarışmanın son başvuru tarihi 23 Nisan 2024'e uzatıldı.

Minik Kelebekler Doğa için Çiziyor” temasıyla düzenlenen resim yarışmasında çocuklar kağıtlara hayallerini aktarıyor. Kazanan ilk 23 çocuk Kelebek Mobilya hediyelerinin sahibi olurken, eserleri ise Kelebek Mobilya mağazalarında sergilenecek.

Kelebek Mobilya, altıncı kez çocukları resim yapmaya davet ediyor. “Minik Kelebekler Doğa  için Çiziyor” temasıyla düzenlenecek resim yarışmasında çocuklar annelerine sevgilerini aktardıkları resimleriyle yarışacak ve hediyelerin sahibi olacak. 15 yaşını doldurmayan tüm çocuklar başvuru adresinden (yarisma.kelebek.com) yarışmaya katılabiliyor. Jüri tarafından dereceye giren 23 çocuğun eserleri ise belirlenen Kelebek Mobilya mağazalarında ziyaretçiler ile buluşacak.

Hayallerin kağıtlara aktarıldığı yarışmada malzeme ve teknik serbest olacak. Yarışmanın sonuçları 23 Nisan 2024 tarihinde Kelebek Mobilya sosyal medya hesaplarında ve yarisma.kelebek.com sitesinde duyurulacak. Hediyeler aynı gün sahipleriyle etkinlik sırasında buluşturulacak. Başvurular 3 Ocak – 23 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. 23 Nisan 2024 saat 24.00’e kadar çizdikleri resimleri internet sitesinde bulunan formu doldurarak yükleyen ebeveyn ve çocuklar yarışmaya katılım hakkı kazanacak.

Kelebek Kids Resim Yarışması Ödülleri

- 1, 2, 3'üncüye The Land Of Legends Tatili (50.000 TL değerinde hediye çeki)

- 4, 5, 6, 7, 8’inciye dilediği Çalışma Masası (Üst Modül Hariç)

- 9, 10, 11, 12, 13’üncüye dilediği Kitaplık

- 14, 15, 16, 17, 18’inciye dilediği Abajur

- 19, 20, 21, 22, ve 23’üncüye dilediği Halı

 

*

Kelebek Mobilya Hakkında

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 200’ün üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :