#InspiredByProMarker Çizim Yarışması

mimarizm.com / 05 Eylül 2016
Winsor & Newton, Promarker ve Brush Marker ürünleri için Instagram üzerinden yeni bir yarışma başlattı. Amatör ve profesyonel tüm sanatçıların katılımına açık yarışmanın son katılım tarihi, 31 Ekim 2016.

15 yaş üzeri amatör ve profesyonel sanatçılar, Instagram üzerinden #InspiredByProMarker ve #WinsorNewtonChallenge açıklaması ile çizimlerini paylaşarak yarışmaya katılabilecekler. Yarışmanın en önemli şartı, Winsor&Newton tarafından belirlenmiş şablonun içerisinde markör grubu kalemler ile çizim yapılması. 

Belirlenmiş bir çizgi kümesinden yola çıkarak, ProMarker ve/veya BrushMarker ürünleri ile bir eser yaratın. Yarışmayı kazanma hakkına sahip olabilmeniz için yarattığınız eserin şablonda görülen çizgleri içermesi gerekiyor. Şablonu Live Sanat Facebook sayfasından edinilebilir. 

Winsor & Newton, Inspred By ProMarker

Renkli yarışmanın renkli ödülleri...

Yarışma birincisine tüm ProMarker serisi (148 renk) ve tüm BrushMarker serisi (72 renk), ikincisine tüm ProMarker serisi (148 renk), üçüncüsüne de tüm BrushMarker (72 renk) hediye edilecek. Instagram’da en çok ”beğeni” alan eser sahibi  ise hediye olarak, tüm ProMarker serisine (148 renk) sahip olacak.

Kazananlar 30 Kasım 2016 tarihinde ilan edilecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :