İKSV Kültür Sanat Kart 2018 Başvuruları

mimarizm.com / 09 Ocak 2018
Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle gerçekleşen İKSV Kültür Sanat Kart projesi kapsamında 2018’de İKSV etkinliklerine katılacak 1.000 üniversiteli aranıyor. Başvuru için son gün 28 Ocak.

İKSV Kültür Sanat Kart nedir? 

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV)'nin, öğrenimini Türkiye’de, YÖK’e bağlı üniversitelerde sürdüren 18-25 yaş arası 1.000 üniversite öğrencisine hediye edeceği, İKSV’nin düzenlediği tüm etkinliklerde 2018 sonuna dek kullanılabilecek 250 TL değerinde bir karttır.

İKSV'nin kuruluşunun 45. yılında, öncü sponsoru Eczacıbaşı Topluluğu’nun desteğiyle hayata geçirdiği İKSV Kültür Sanat Kart, Türkiye’de eğitim hayatını sürdüren üniversite öğrencilerinin kültür-sanat etkinliklerine erişimini artırmayı amaçlamaktadır.

İKSV Kültür Sanat Kart tek seferde ya da birden fazla etkinlikte bilet almak için kullanılabilir. Kültür Sanat Kart ile her gösteri için, biri kart sahibi, ikincisi de yine bir öğrenci için alınması şartıyla, en fazla iki (2) adet bilet alınabilir.

Kimler başvurabilir?

İKSV Kültür Sanat Kart çekilişi için başvuracak adayların Yüksek Öğrenim Kurumu’na bağlı bir üniversitede öğrenim görüyor olmaları gerekir.

Çekiliş kuralları uyarınca başvurduğunuz tarihte 18 yaşınıza basmış ve 25 yaşınızı doldurmamış olmanız gerekiyor. Yapılan başvuruların doğum günü ve başvuru tarihine göre inceleneceğini ve başvuru yaptığınız gündeki yaşınızın 18-25 arası olmaması durumunda başvurunuzun geçersiz sayılacağını önemle hatırlatırız.

İKSV, Biletix, İninal ve Eczacıbaşı Topluluğu kadrolu çalışanları ve birinci dereceden akrabaları başvuruda bulunamazlar.

Bir öğrenci aynı yıl için birden fazla kart alma hakkı kazanamaz.

Başvuru formu doldurulmadan önce bir soru cevaplanır, doğru yanıt verenler başvuru yapmaya hak kazanır. Soru, doğru yanıt verilene dek birden fazla kez cevaplanabilir.

Soruya doğru yanıt veren öğrenciler başvuru formunda istenilen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmakla yükümlüdür. Bilgilerin yanlış verilmesi ve/veya eksik doldurulması halinde başvurular geçersiz sayılır.

Başvuru süreci

İKSV Kültür Sanat Kart sahipleri, başvuranlar arasından yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekiliş, 31 Ocak 2018 tarihinde saat 09.00’da Salon İKSV’de başlar (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi No: 5 Şişhane, İstanbul).

Çekiliş sonucunda 1.000 asil, 1.000 yedek öğrenci belirlenir.

Çekiliş sonuçları 2 Şubat 2018 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin KitapSanat ekinde ve kultursanatkart.iksv.org adresinde açıklanır.

Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilere e-posta ve taahhütlü posta yolu ile bilgilendirme sağlanır. Eğer e-posta bilgileri ve adresi eksik, güncel değil ya da ulaşılamıyor ise gazete ve web sitesinde duyurusu yapılır, ayrı bir beyanatta bulunulmaz.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :