iF Design Award 2020

mimarizm.com / 25 Eylül 2019
Tasarıma yapılan yatırımı görünür kılmayı amaçlayan, uluslararası tasarım yarışması İF DESIGN AWARD'a online olarak son başvuru tarihi 27 Eylül.

"Tasarladığınız şey ürün, mimari yapı, iç mimari projesi, dijital oyun & yazılım veya servis tasarımı, iletişim tasarımı (reklam, web sitesi, kurumsal kimlik) tasarımınız ne olursa olsun global hedefinize ulaşmanızı sağlayacak referansa ihtiyaç duyuyorsanız İF DESIGN AWARD 2020 kategorilerinden tasarımınıza uygun kategoriyi belirleyin ve uluslararası markalar ile aynı platformda yerinizi ödülünüz ile alın."

iF DESIGN AWARD kazanmak, olağanüstü tasarım ve üstün hizmetler için bir kalite damgasıdır. Tüketiciler ve kullanıcılar için, güvenebilecekleri global bir semboldür.

iF DESIGN AWARD’ a Başvurmak İçin 7 Neden

1. Global Tanıtımınızda tek harcama ile sınırsız görünürlük
iF DESIGN AWARD'a katılmak, online bir ilandan daha az maliyetli, Bununla birlikte tasarım kariyerinize ve markanıza çok daha fazla tanıtım ve süresiz görünürlük imkanı sağlar.

2. Başarınız hakkında konuşulmasını sağlar
Ne yaparsanız yapın iyi yapın ve başkalarının sizin hakkınızda konuşmalarını sağlayın.”  iF DESIGN AWARD kazanmak,  iyi olduğunuzu kanıtlar ve insanların sizinle ilgili konuşturur.

3. Global referans olarak gösterilir
Tasarımınızı mükemmel yapmak için çok çalışıyorsunuz. Uluslararası ticaret için referans ihtiyacınız mı var ? Şimdi bunu dünya standartlarında iF DESIGN AWARD logosu ile gösterme zamanınız gelmiş demek, tasarımınıza güvenin ve global piyasada farkınızı göstermeye başlayın.

4. Rakiplerinizden ayrıştırır
Tasarımınızın ve emeğinizin fark edilmesini nasıl sağlayabilirsiniz? Veya hala zirvede ve lider olmak için yeterince iyi misiniz?
iF DESIGN AWARD kazanmak, sizi diğerlerinden ayırır, rakiplerinizden ayrıştırır. Tasarımınızın global başarısını ve algısını ihracat planlarınız öncesinde  test edin!

5. Müşterilerinizin karar vermelerini kolaylaştırır
Sektörde çok tasarımcı ve marka var. Bir müşteri hangisine güveneceğini nasıl bilebilir? iF DESIGN AWARD, kullanıcıların ürününüze güvenmesini kolaylaştırır. 

6. Pazarlama değerleriniz için tasarımınızın “iyi ve ödüllü” olduğunu tesciller
iF DESIGN AWARD, uzmanların size göre daha iyi olduğunu kanıtlayan tarafsız bir karardır. Kendi alanında uzman profesyonel jüri tarafından belirlenir.

7. Tasarıma yaptığınız yatırımı görünür kılar
Yeni girişimcilerden çok uluslu markalara – iF için şirketin boyutu önemli değil. Tasarımın kalitesi o şirketi yüceltir.

iF DESIGN AWARD 2020'ye Başvuru
www.ifworlddesignguide.com web sitesinde başvuru sahibi kendine online hesap açarak tüm ödeme ve jüri için gerekli bilgileri İngilizce online yükleyerek gerçekleştiriyor. Sadece ürün kategorisi başvurularında jüri fiziksel olarak değerlendirme yapıyor, bu nedenle ürün başvuru sahipleri 01 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında ürünleri Almanya’ya göndermelidir.

Başvuru Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ürün veya tasarım projelerinin neden iyi olduğu açık ve basit bir şekilde İngilizce, iyi kalitede görsel kaynaklar ile anlatılması gerekmektedir. Projeyi farklılaştıran tüm detaylara yer verilmelidir. Projenin hikayesi, yaratılan çözüm, fiyat&hedef kitle dengesi, vizyonu vs. gibi detaylar yer verilebilir. Neden tasarımın iyi olduğunu kuvvetlendirecek her bilgi jüri değerlendirmesinde anlaşılmaya yardımcı olacaktır.

iF Design Award 2020 ödül gecesi, 4 Mayıs günü Berlin’de düzenlenecektir.

Online başvurunun 27 Eylül'de biteceği iF Design Award 2020 hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :