H2O Kısa Film Yarışması

mimarizm.com / 30 Nisan 2018
Kadıköy Belediyesi’nin Kadıköy Çevre Festivali kapsamında düzenlediği “H2O” kısa film yarışmasına başvurular başladı. Kentte ekolojik yaşamın konu edileceği filmler için son başvuru tarihi 18 Mayıs 2018.

Kadıköy Belediyesi Çevre Festivalikapsamında kamerasını doğadan yana kullanan amatörleri ve profesyonelleri bir araya getirecek H2O Kısa Film Yarışması sonucunda ödüle layık görülen eserlerEko-Kamera Ödülleri’ni kazanacak. Kadıköy sınırları içerisinde yaşayan tüm yurttaşların katılabileceği yarışmada, yurttaşların doğadan yana bakış açısının geliştirilmesi amaçlanıyor.

Suyun formülü kamerada

Suyun formülü olan ‘H2O’nun konu olarak belirlendiği yarışmaya, her yarışmacı bir eserle katılabilecek. Kendi anlayış ve anlatım tarzlarına uygun tekniklerin kullanılabileceği yarışmada yer alacak filmlerin uzunluğunun ise 2-8 dakikaarasında olması isteniyor. Yarışmaya katılacak filmlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış veya başka bir yerde kullanılmamış olması gerekiyor.

Ödüller Çevre Festivali'nde sahiplerini bulacak

Yarışmaya katılan eserler uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Kadıköy Çevre Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak H2O Kısa Film Yarışması'nın ödülleri ise şöyle:

Birincilk Ödülü: 3.000 TL
İkincilik Ödülü: 2.500 TL 
Üçüncülük Ödülü: 2.000 TL
Jüri Özel Ödülü: 1.000 TL

Yarışmaya cevrefestivali.kadikoy.bel.tr adresinden online olarak başvuru yapılabilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :