ARCHIPRIX-TR 2018 Mimarlık Öğrencileri Bitirme Projesi Yarışması

mimarizm.com / 15 Kasım 2018
Türkiye’de mimarlık alanındaki en iyi diploma projelerini seçmek üzere bu yıl 23. kez düzenlenen ulusal mimarlık öğrencileri bitirme projeleri yarışması ARCHIPRIX-TR 2018 devam ediyor. Projelerin internet ortamına yüklenmesi için son başvuru tarihi 18 Kasım.

Şevki Vanlı Mimarlık Vakfı tarafından düzenlenen ARCHIPRIX-TR 2018 Mimarlık Öğrencileri Bitirme Projesi Yarışması'nın başvuru süresi; duyuru ve teslim tarihlerinin yakınlığı nedeniyle projelerini duyurulan süre içinde tamamlayamayan katılımcılar için uzatıldı.

2017–2018 akademik yılı, Şubat ya da Haziran dönemine ait bitirme projelerinin internet ortamına yüklenmesi için son başvuru tarihi 18 Kasım 2018 Pazar 23.59’a kadar uzatıldı.

Bu süre içerisinde başvurusunu eksiksiz tamamlayan katılımcıların, istenilen diğer belgeleri posta veya kargo yoluyla teslim etme süresi ise 26 Kasım Pazartesi günü saat 17.00’a kadar uzatıldı.

Genç mimarların mesleğe ve mimarlık ortamının dinamizmine olan katkılarını ve farklı disiplinlerin mimarlık pratiğinin gelişimindeki etkisini vurgulamak üzere oluşturulan 2018 yılı jürisinde, mimarlık ortamının farklı alanlarına katkılarıyla tanınan mimarlar Ömer Emre Şavural, Ayşin Sevgi Karakurt, Cumhur Keskinok, Eser Köken İşleyici ve Ragıp Güneş Göçek yer alıyor. Yarışmanın raportörü ise Nesli Naz Aksu.

ARCHIPRIX – Türkiye 2018'in bir araya getireceği genç mimarlar, bu yıl ödüllerini, 7 Aralık 2018 tarihinde Ankara'da düzenlenecek ödül töreninde alacak.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :