Alt’tan Genç Sanatçılara Çağrı

mimarizm.com / 08 Ağustos 2017
bomontiada'daki Alt Sanat Mekanı'nın genç sanatçılar ve topluluklar için başlattığı "Alt 001" konuk sanatçı programı başvuruya açıldı. Programa, 30 yaş altında ya da eğitimini en fazla 3 yıl önce tamamlamış sanatçılar, 28 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

A Corner in the World X bomontiada Alt, genç sanatçılar ve topluluklar için yeni bir konuk sanatçı programı başlatıyor.

Alt 001 programıyla kariyerlerinin başındaki sanatçılar 3 Ekim - 10 Kasım 2017 tarihleri arasında sürecek program boyunca stüdyodan ve danışmanlık olanaklarından yararlanabilecek. Sanatçılar, performans sanatları alanında geliştirdikleri projelerle başvuru yaparak bomontiada Alt’ta projeleri için stüdyo alanında çalışmalar yapabilecek. Projelerini geliştirme aşamasında danışmanlık ve prodüksiyon desteği alarak performanslarını ya da projenin farklı aşamalarını paylaşma imkanı bulabilecek.

Programa katılmak için 

Programa 30 yaş altında ya da ilgili alanlardaki eğitimini en fazla üç yıl önce tamamlamış sanatçılar katılabiliyor. Bu yıl programa kabul edilen sanatçı ya da topluluk 10 Eylül tarihinde açıklanacak. 

Programa katılmak isteyen sanatçılar, çok disiplinli projelerle www.bomontiada.com/alt001 sayfasından indirdikleri başvuru formunu dolduktan sonra, 28 Ağustos 2017 tarihine kadar infoalt@bomontiada.com adresine göndererek başvuruda bulunabilecek. 

Konuk sanatçı programı Alt 001 hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :