A' Design Award Competition

mimarizm.com / 02 Ocak 2024
A' Design Award Competition'ın son başvuru tarihi 28 Şubat 2024.

A' Tasarım Ödülü nedir?

A' Design Award, dünya çapında iyi tasarımları tanımak ve tanıtmak için kurulmuş uluslararası, jürili bir tasarım yarışmasıdır.

A' Tasarım Ödülü, dünya çapındaki tasarımcıların iyi tasarımlarının reklamını yapmalarına, tanıtmalarına ve tanıtmalarına yardımcı olur. A' Design Award'ın nihai amacı, iyi tasarım için küresel bir takdir ve anlayış yaratmaktır.

A' Design Award tanıtım hizmetleri ve medya teşhiri, muzaffer tasarımcılara ulusal ve uluslararası ün kazanma, onları onurlandırmanın yanı sıra teşvik etme, ama en önemlisi çalışmalarının gerçek potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olma şansı verir.

A' Design Award'a kaydolmak ücretsizdir, tasarımınızı yüklemek ücretsizdir ve çalışmanızı A' Design Award'a aday göstermeden önce ücretsiz, anonim, gizli ve ön puan almak zorunluluğu yoktur.

A' Tasarım Ödülü'nü Kim Kazanır?

A' Tasarım Ödülü en iyi tasarımlara verilir. Başvuru, tüm konsept aşamasındaki çalışmalara, prototiplere, bitmiş işlere ve gerçekleştirilen projelere açıktır.

Neler Ödüllendirilir?

Son 5 yıl içerisinde tasarlanmış özgün ve yenilikçi tasarım çalışmalarını aday gösterebilirsiniz. Adaylık için yüzden fazla kategori var.

Kimler Ödüllendirilir?

A' Tasarım Ödülü, tüm sektörlerden tüm ülkelerden tüm kuruluşlara, işletmelere ve bireylere açıktır.

Ne Zaman Ödüllendirilir?

Geç giriş tarihi her yıl 28 Şubat'tır. Sonuçlar, 15 Nisan'dan itibaren kazananlara açıklanmaktadır. Genel sonuç duyurusu genellikle 1 Mayıs'ta yapılır.

Ödüller

- Uluslararası tasarım sergisinde ücretsiz sergi alanı sağlanır.

- Her uluslararası tasarım sergisi için ve İtalya'daki tasarımlarınızın sergilenmesi için, size akademik ilerlemenizle ilgili olabilecek bir sergi kanıtı olan bir sertifika verilecektir.

- A' Design Award Kazananlar eserlerini göndererek 40×40 Sergilerinde yer almaya davet ediliyor.

- A' Design Award, Museo del Design'da her yıl bir tasarım sergisi düzenlemektedir. A' Design Award kazananlarının tümü, Museo del Design'da eserleri sergilenecek.

- Uygun ödüllü tasarımlara sertifika verilir.

- A' Tasarım Ödülü & Yarışma kazananları, İtalya'da DesignerPress tarafından yıllık olarak yayınlanmaktadır. Ödüllü tasarım yıllıkları, ödüllü çalışmaların tanıtımına yardımcı olur.

- A' Design Award kazanan tasarım yıllığının basılı kopyaları önemli gazetecilere, önemli üniversitelere ve tasarım derneklerine dağıtılır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :