4. Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması Başvuru Tarihi Uzatıldı

mimarizm.com / 06 Eylül 2021
1 - 11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 212 Photography Istanbul kapsamında düzenlenen 4. Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması'na son başvuru tarihi 17 Eylül 2021'e uzatıldı.

Fabiola Cedillo, The World of Tita, 212 Photography Competition, 2020

Bu yıl 1 - 11 Ekim tarihleri arasında şehrin farklı noktalarında gerçekleşecek 212 Photography Istanbul kapsamında, geleceğin fotoğraf sanatçılarını keşfetmek ve onlara seslerini duyurmaları için alan açmak amacıyla düzenlenen Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması, 17 Eylül 2021 tarihine kadar fotoğraf sanatı ile ilgilenen herkesin başvurularını bekliyor.

Natalia Ershova, Journey To The Edge Of The Room, 212 Photography Competition, 2020

Yarışma Jürisi

Photo London Direktörü Michael Benson; Magnum Photos New York Kültür Direktörü Pauline Vermare; FOAM Fotoğraf Müzesi Sergiler Direktörü Claartje van Dijk; diChroma Photography Direktörü Anne Morin; London College of Fashion, Moda Fotoğrafçılığı Bölüm Direktörü ve Fotoğrafçı Paul Bevan; The Art Newspaper Yazarı Tom Seymour ve yönetmen Tolga Karaçelik.

Arzu Kıraner, Kabul, 212 Photography Competition, 2020

Her yaştan ve ülkeden, profesyonel veya amatör fotoğrafçıların katılabileceği yarışma kapsamında son 10’a kalan finalistler 22 Eylül 2021 tarihinde açıklanacak ve 1 Ekim tarihinde yarışmanın kazananı jüri tarafından duyurulacak. Yarışmanın bu yılki yurt içi katılım ücreti 30 TL, yurt dışı katılım ücreti 10 Euro olarak belirlendi.

Festival, Anadolu ve Avrupa yakasında Yapı Kredi bomontiada, Sıraevler No: 37 - 39, Zülfaris Karaköy, Tarihi Hüsrev Kethüda Hamamı, Yeldeğirmeni Sanat Merkezi, Müze Gazhane’e dahil olmak üzere şehrin pek çok noktasında gerçekleştireceği sergi, panel, atölye, film gösterimleri ve deneyim alanlarıyla 10 gün süreyle ziyaret edilebilecek.    Her sene eklediği yeni temalar, işbirlikleri ve zengin içeriğinin yanı sıra alternatif mekanları ile dikkat çeken 212 Photography Istanbul, 4. senesinde rotasını genişleterek kent içinde sanat dolu keyifli bir keşif haritası sunuyor.

4. Uluslararası 212 Fotoğraf Yarışması’na başvuru için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :