2012 WAF Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri

mimarizm.com / 29 Mayıs 2012

Mimarizm ile YAPI Dergisi'nin ana medya ortağı ve destekçisi olduğu WAF Dünya Mimarlık Festivali , 3- 5 Ekim 2012 tarihlerinde Moshe Safdie imzalı Marina Bay Sands otelinde dünya mimarlarını beşinci kez bir araya getirecek.

Bugüne dek Barselona'yı mekan edinen festivalin Singapur'daki buluşmasının ana eksenini de yine WAF Ödülleri oluşturuyor. Tamamlanmış yapılar, Peyzaj projeleri, Gelecek projeler ve Küçük ölçekli projeler olmak üzere dört ana başlıktan meydana gelen ödül programında toplam 28 alt kategori yer alıyor:

1. Tamamlanmış Yapılar
Kamu; Kültür; Teşhir; Sağlık; Yüksek öğretim / Araştırma; Otel/Rekreasyon; Konut; Toplu Konut; Yeni ve Eski; Ofis; Üretim / Enerji / Geri dönüşüm ; Okullar; Alışveriş; Spor; Ulaşım; Villa

2. Peyzaj Projeleri
Tamamlanmış tasarımlar - Kırsal
Tamamlanmış tasarımlar - Kentsel

3. Gelecek Projeler
Ticaret; Yarışma projeleri; Kültür; Eğitim; Deneysel; Sağlık; Altyapı; Peyzaj; Master planlama; Konut

4. Küçük Projeler / İç Mekan ProjeleriBaşvuruların internet üzerinden kabul edildiği WAF Ödülleri'ne katılmak için sırasıyla şu adımların izlenmesi gerekiyor:  

- Bir WAF hesabı oluşturun ya da programa daha önce başvurduysanız eski hesap bilgileriniz ile sisteme giriş yapın.
- Başvurmak istediğiniz bölüm ve kategoriyi seçin. Aynı proje ile birden fazla kategoriye başvurabilirsiniz.
- Hangi proje ile başvurduğunuzu belirtin.
- Başvuru ödemenizi yapın.
- Projenize ilişkin görselleri, detayları, projenizin kapsamını ve mesleki bilgilerinizi girerek online başvurunuzu tamamlayın. Tüm başvuruların 30 Haziran 2012 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekiyor.
- Başvuru detaylarını kontrol edin ve proje lejandınızı oluşturun. 
- Sergi paftalarının 1 Temmuz 2012 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.


Mimarizm okurlarına özel WAF indirimini kaçırmayın!

Dünya Mimarlık Festivali (WAF) Ödülleri'ne başvurularınız ve etkinlik katılımınız için size, ekibiniz ve arkadaşlarınıza özel %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. İndirim hakkınızı
kullanmak için, www.worldarchitecturefestival.com adresinden yapacağınız rezervasyon sırasında VIP kodu alanına MPVOUCHER yazmanız yeterli olacak. Bu kuponu, projelerini WAF Ödülleri'ne göndermek veya festivale katılmak isteyen tüm ilgililer ile paylaşabilirsiniz.

Bu teklif, yalnızca 880$ tutarındaki erken başvurular için geçerlidir. Başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez ve tamamlanmış kayıtlarda geriye dönük olarak kullanılamaz.

Sorularınız için:
+44 (0) 207 554 5800 / 0845 056 8339
info@worldarchitecturefestival.com


WAF Ödülleri ve başvuru koşulları hakkında ayrıntılı için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :