2. Revell - Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması

mimarizm.com / 24 Kasım 2015
Adore Oyuncak, Revell işbirliğiyle yeni bir maket uçak yarışması düzenliyor. İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve yoğun ilgiye sahne olan Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması, bu sene 27 Kasım'da meraklılarını ikinci kez bir araya getirecek. 

Maket uçak severler 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması ile bir araya geliyor. İlki geçtiğimiz sene gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl 4 ana kategoride düzenlenecek. 

Star Wars Modelleriyle de Yarışmak Mümkün

Pervaneli Uçaklar, Jet Motorlu Uçaklar, Gösteri Uçakları ve Star Wars Modelleri kategorileri altında gerçekleşecek olan yarışmada, her bir kategori için Gençler (18 yaş altı) ve Yetişkinler (18 yaş üstü) olarak iki farklı yaş grubu yarışacak.

27 Kasım 2015 Cuma günü saat 14:30 18:30 arasında modellerin teslim edilmesiyle değerlendirme sürecinin başlayacağı 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması’nda kazananlar 28 Kasım’da yapılacak olan değerlendirmenin ardından belli olacak.

Birincilere Sürpriz Hediyeler

Yarışmacıların tamamen kendileri tarafından yapılmış modellerle yarışabilecekleri organizasyonda kazananlar, 29 Kasım 2015 Pazar günü İstanbul Havacılık Müzesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikle açıklanacak. Yarışmada her kategorinin birincisi, ikincisi ve üçüncüsü, Adore Oyuncak’tan sürpriz hediyeler kazanacak.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :