"World Architecture Festival" Ödülleri

mimarizm.com / 08 Haziran 2009
4-6 Kasım 2009 tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirilecek olan World Architecture Festival kapsamında düzenlenecek WAF Ödülleri, Ocak 2008 ve Haziran 2009 tarihleri arasında tamamlanmış yapı, strüktür, iç mekan tasarımlarını kapsıyor. Ayrıca 1 Ocak 2008 tarihinden sonra çalışmalarına başlanmış projeler de ödül programı kapsamında değerlendiriliyor.

Başvuruları ve gerekli malzeme / doküman gönderimleri internet üzerinden gerçekleştirilecek olan WAF Ödülleri, 47 ayrı kategoride ve 100'ün üzerinde yapı tipine açık olarak organize ediliyor. Kategori birincilerinin bir arada değerlendirilmesinin ardından prestijli "Yılın Yapısı" ödülünü de eve götürme şansına sahip olabilecekleri uluslararası ödül programının jürisinde de dünyaca ünlü mimarlık simaları yer alacak. Hem ünlü mimarlar ile tanışma fırsatı yaratacak, hem de onların projeleri ile bir arada proje sergileme olanağı sunacak olan WAF Ödülleri'nin geçtiğimiz seneki jürisinde Peter Cook ve Norman Foster gibi isimler bulunuyordu.

Son başvuru tarihi 4 Temmuz olan WAF Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :