iF Social Impact Prize / ‘iF Sosyal Etki Ödülü’

mimarizm.com / 28 Haziran 2022
Toplumu geliştirmeye katkıda bulunan projeleri desteklemeyi amaçlayan “iF Social Impact Prize”a son başvuru tarihi 9 Kasım 2022.

iF (International Forum Design GmbH) Almanya - Hannover merkezli uluslararası tasarım yarışması , gelecek dünyanın daha iyi tasarlanmasına destek olmak adına girişimci, yaratıcı, tasarım projelerine ‘iF SOCIAL IMPACT PRIZE’ destek ödülü kapsamında toplam 100,000 Euro hibe veriyor.

iF SOCIAL IMPACT PRIZE, toplumumuzu geliştirmeye katkıda bulunan projeleri desteklemektedir. “iF Social Impact  Prize” için hazırlanan başvuru kategorilerin hepsi UN tarafından hazırlanmış dünyayı değiştiren, sürdürelebilir kalkınma hedeflerindeki 17 farklı kategorinden sadece tasarım ile ilgili olan konular belirlenerek seçildi. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden bir veya daha fazlasını gerçekleştiren projeleriniz ile ücretsiz katılabilirsiniz.

“iF Social Impact Prize” ödülüne kimler başvuru yapabilir: Şirketler, tasarım stüdyoları, STK'lar, vakıflar, kamu ve diğer kuruluşların başvuruları değerlendirilecektir. Bireysel ve öğrenci projeleri değerlendirmeye alınmamaktadır.

iF Design, Sosyal Etki Ödülü ile Fark Yaratanlari Güçlendiriyor

iF Design, iF SOCIAL IMPACT PRIZE en iyi projeleri desteklemek için her yıl 100.000 Euro bağışlıyor.

iF Design web sitesinde daha fazla uluslararası görünürlük ve ödül kazanma şansı için projeniz ile 9 Kasım 2022 tarihine kadar ücretsiz ve online olarak www.ifdesign.com web sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 09 Kasım 2022

Ücretsiz ve online başvuru için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :