EAA-Emre Arolat Architects'e Dört Ödül Birden

mimarizm.com / 12 Ağustos 2009
EAA-Emre Arolat Architects, 4 farklı projesiyle dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan "2009 Europe & Africa Property Awards"a layık görüldü. EAA'nın "Zorlu Konak Residence" projesi, "Konut" kategorisinde Avrupa ve Afrika kıtalarının en iyilerinden biri oldu. Ünlü mimarlık pratiği ayrıca "Lara Kervansaray Oteli ve Kongre Merkezi" yapısı, Nevzat Sayın ile birlikte projelendirilen "Santralistanbul Çağdaş Sanatlar Müzesi" ve Tabanlıoğlu Architects ile birlikte projelendirilen "Zorlu Center" projeleri ile de "Ticari" kategorisinde uluslararası ödülü evine götürme şansına sahip oldu.


Santralistanbul Çağdaş Sanatlar Müzesi

"Europe & Africa Property Awards"un 2009 ayağının kazananları, 16 Ekim 2009 gecesi Londra'daki Marriott Hotel'de yapılacak görkemli bir törenle sahiplerini bulacak. Ödülün ikinci aşaması ise 13 Kasım'da ABD, San Diego'da gerçekleştirilecek ve Avrupa ve Afrika kıtalarının en iyileri, kendi kategorilerinde Asya Pasifik, Britanya, Amerika ve Arabistan bölgelerinin ödüllü projeleriyle "International Property Awards" için yarışacak.


Lara Kervansaray Oteli ve Kongre Merkezi

Gayrimenkul alanında dünya üzerindeki en başarılı projeleri ödüllendirmeyi hedefleyen International Property Awards, CNBC Arabistan kolunun ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Ödül programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :