16. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir'in Amacına En Uygun Düzenlenmiş Standı Asel Mimari Sistemler'in

yapi.com.tr / 15 Ekim 2010


Bu yıl 16.'sı gerçekleştirilen Yapı Fuarı Turkeybuild İzmirFuarı kapsamında, Yapı Fuarları'nda geleneksel olarak düzenlenen 'Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülleri' sahiplerini buldu. Mimar Yenal Akgün, iç mimar Dündar Cengiz, inşaat mühendisi Ali Fuat Günak, mimar Kemalettin Solmaz ve mimar Merih Feza Yıldırım'dan oluşan seçici kurul, fuarda yer alan standları,

* Ürünle kurdukları bağlantı
* Üç boyutlu bir tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri
* Görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler
* Standların modülerliği ve yeniden kullanılabilir olma,

özelliklerine göre değerlendirmeye tabii tuttular.

Buna göre ödüller şöyle sıralandı:Birincilik Ödülü:

Amacına En Uygun Düzenlenmiş Stand Ödülü, fuar alanındaki konumunu ustaca kullanarak ana yaklaşım yollarına gösterdiği duyarlılık, malzeme teşhirindeki başarısından dolayı, tasarımını FM Ersoy'dan Fehmi Ersoy'un yaptığı standla Asel Mimari Sistemler'e verildi.İkincilik Ödülü:

İkincilik ödülü, görsel etkinin verdiği zenginlik, ürün kataloglarına kolay erişim, ürün ve renk kullanımındaki başarısından dolayı Niş Duvar Kağıtları firmasından Ömer Kabadayı'nın tasarımını yaptığı standla Niş Duvar Kağıtları ve Dek. Malz. Tic. San. Ltd. Şti'ye verildi.Üçüncülük Ödülü:

Üçüncülük ödülü, elektronik modüler sistemi kullanımındaki başarısı, ürün değerini arttırıcı sergileme, ışık ve malzeme kullanımındaki becerisi nedeniyle, Terminal Design'dan Akın Nalça'nın tasarladığı standla Viko Elektrik ve Elektronik End. San. ve Tic. A.Ş'ye verildi.Mansiyon ödülü:

Mekan tarifi oluşturulurken firma ürünlerinin başarılı kullanımı nedeniyle, Terminal Design'dan Akın Nalça tarafından tasarlanan standla Fen-İş Sistem Yapı A.Ş, mansiyon ödülünü aldı.Yapı-Endüstri Merkezi Özel Ödülü:

Tasarımını Fatih Panjur'dan Özgün Süyün'ün yapmış olduğu stand ile Fatih Panjur San. ve Tic. Ltd. Şti, Yapı-Endüstri Merkezi Özel Ödülü'ne değer bulundu.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :