Vardo Tasarım

07 Aralık 2011
Vardo Tasarım

Vardo Tasarım, aynı üniversiteden mezun 5 "kafadar"ın kurduğu genç, dinamik ve heyecan verici bir pratik…

Kimi pilot olmak isterken, kimi 6 yıllık turizm eğitim ve deneyimini bir kenara bırakarak, kimiyse inşaat mühendisliğinden sıkılarak baş koyduğu endüstriyel tasarım üretimi yolunda karşılaşan, üniversiteden bu yana birbirinden ayrılmayan ve en az ekipleri kadar büyük hayalleri olan bir gruptan söz ediyoruz.

Bir anlamda "ekmek tekneleri" olarak işlettikleri CNC makinesinin varlığı ile "garantici" hallerini bir kenara bırakan ve Vardo'yu kuran Berkem, Nehir, Mesut, Özgür, Özge ile İzmir'de, bir sanayi sitesi olan İzeltaş'ta konumlanan ‘üretimhane'lerinde buluştuk.

"Endüstriyel tasarımcı"nın "endüstri mühendisi"nden ayırt edilemediği bir toplumsal ortamda, çizim yapan/lego oynayan çocuğun "endüstri ürünleri tasarımcısı olacağına kanaat getirebilen" nesiller yaratmaya kararlı Vardo sakinleri ile "küçük ev"deki okul projelerinden başlayarak motivasyonlarını, ilham kaynaklarını, "prototip fabrikası" hayallerini ve –kediyi saymazsak- 7 kişilik çekirdek ekibi aynı çatı altında toplama hedeflerini konuştuk.

Bu "çingene arabası"nda sürdürülen renkli, samimi hayatların nasıl verimli ve cesaretlendirici bir mesleki ortama evrildiğini siz de merak ediyorsanız, sloganlar aşağıda…

how to order the abortion pill online order abortion pill buy abortion pills online


Kimdir "Vardo Sakinleri"? Gelin Tanıyalım...
Ve "Sakinlerin Sakin Olmayan Hayatları"
Künye
Ofis Adı:
Vardo Tasarım
Sahibi:
Özgür Ulutaş, Özge Torunlar, Nehir Nişancı, Berkem Pezik, Mesut Karabacak
Telefon:
(232) 472 00 60
Faks:
(232) 472 28 49
Web:
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :