Renda Helin Design & Interiors

Tuba Tellioğlu Şeren / 17 Ekim 2016
Yüksek İç Mimar Renda Helin Çilalioğlu Çizer ve eşi Çağın Çizer ile Renda Helin Design & Interiors’ın hikayesini dinlemek üzere çiftin Nef 163’teki ofislerinde bir araya geldik.

Aslen Grafik Tasarımcı olan eşi Çağın Çizer ile birlikte çalışan Renda Helin Çilalioğlu Çizer, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2004 yılında mezun oldu ve hemen sonrasında Domus Academy Milano’da master eğitimini tamamladı. Renda Helin Design & Interiors adıyla 2012 yılında kendi ofisini kuran iç mimar, Konforist Edu.Suites Kız Öğrenci Yurdu projesiyle 2015 yılında International Property Awards’ın Avrupa ve Dünya Birinciliği Ödülleri’ni kazandı. Mimari anlamda hem bireyselliği, hem sosyalliği önemseyen bir tasarım anlayışından yola çıkılarak tasarlanan bu yeni ve modern yurt konsepti, hem yurt içinde, hem de yurt dışında son derece büyük bir ilgiyle karşılandı. 

Renda Helin Çilalioğlu Çizer’in birçok kafe, ev, pub ve ofis tasarımında imzası bulunmasına rağmen bu ödüllü proje sonrasında bir ‘yurt mimarı’ olarak anılmasının hikayesini çiftin kendisinden dinliyoruz. 


Renda Helin Çilalioğlu Çizer ve Çağın Çizer ile
Tasarım Ekibi ile
İlişkili İçerikler
Künye
Ofis Adı:
Renda Helin Design & Interiors
Sahibi:
Renda Helin Çilalioğlu Çizer, Çağın Çizer
Telefon:
(212) 3253402
Web:
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • ERSİN DURSUN 4 yıl önce Sayın Satın Alma Yetkilisi , Öncelikle iyi çalışmalar dileriz. Firmamız merkezi sistem kazan bacaları , çift cidarlı paslanmaz çelik baca ,tek cidarlı paslanmaz çelik baca , kaskad yoğuşmalı çelik baca sistemleri ,endüstriyel baca sistemleri ,dükkan bacaları ,çöp şutları ve çamaşır şutları ,paslanmaz su deposu,havalandırma sistemleri üretip montaj işlemini yapmaktadır. Dilerseniz ürünü yurt içi, yurt dışı montaja hazır fabrika teslimi olarakta hizmetinize sunabiliyoruz. Bu hizmetlerimizin yanında firmamız otel ,hastane ,cafe ,fırın ,restaurant ,ocakbaşı ,balık restaurantları için havalandırma, fan ,elektrostatik filtre ,sulu filtre ,havalandırma bacaları sistemleri yapmaktadır. Ürünlerimizi daha detaylı incelemek ve referanslarımızı görmek için www.matsisbaca.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Herhangi bir ihtiyacınız olduğunda sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, Ersin DURSUN Matsis Enerji&Baca Sistemleri Eyüp Sultan Mah Maltepe Cad No:6 Sancaktepe-İstanbul Ofis:0216 471 28 18-19 Gsm:0533 231 00 70 ersinmatsisbaca@gmail.com ersin@matsisbaca.com
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :