Motto Mimarlık

Nurullah Kaya / 14 Şubat 2019
Üniversite döneminde yarışmalar ile başlayan mesleki birlikteliklerini, 2012 yılında kurulan Motto Mimarlık ile ofis ortamına taşıyan Heves Beşeli, Onur Özkoç ve Duygu Tüntaş, ilk projelerinden uzmanlaşma yoluna uzanan süreçte yaşadıkları deneyimleri Çat Kapı’ya aktardı.

Mimarlık pratiğinde proje süreci kadar iletişimi de ön planda tutan Motto Mimarlık ekibi, gerek ofis ortamındaki yatay hiyerarşide gerekse yapıların kamu ile kurduğu ilişkide iletişimin ve kendini doğru anlatabilmenin kritik önemine dikkat çekiyor. 

ARCHLABS PCLAB projesinde, Altuğ-Behruz Çinici tasarımı ODTÜ Mimarlık Fakültesi'ni yapının ‘çıplak’ haline geri döndürerek ele alan Motto Mimarlık, bu proje ile adını daha geniş bir çevreye duyururken, yeni bir uzmanlaşmaya doğru ilk adımını da atmış oluyor. Son iki yılda çok sayıda yeni eğitim yapısına ve eğitim mekanı renovasyonuna imza atan ofis için bu uzmanlaşma, mesleğin akademik tarafında da çalışmalarını sürdüren kurucuları ile simgesel bir değere sahip.

Ofisin öne çıkan projeleri, mesleği icra etme yöntemleri, söylemleri, gelecekteki hedefleri ve diğer başlıkları söyleşimizde bulabilirsiniz...


Motto Mimarlık Kurucuları ile
Tasarım Ekibi ile
Künye
Ofis Adı:
Motto Mimarlık
Sahibi:
Heves Beşeli, Onur Özkoç, Duygu Tüntaş
Telefon:
(0312) 466 76 36 - 37
Web:
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :