D Maris Bay Datça Peninsula Hotel Lobby ve Teras Projesi

mimarizm.com / 26 Eylül 2020
YOO Mimarlık tasarımı olan D-Maris Hotel Lobi, Teras ve Karşılama alanları konfor, deneyim ve lüksü bir arada buluşturan tasarım diliyle yeniden işlevlendirildi.

YOO Mimarlık tarafından misafirlerin otele girdiği ilk andan itibaren D Maris’in şık ve büyülü dünyasını yansıtmak temel tasarım amacı olarak benimsendi. Datça’nın en güzel koylarından birinde en güzel manzaraya sahip olan mekânda dinginliğin tüm terasa yayılması ve keyifli vakit geçirilen yepyeni bir ortak alan oluşturulması hedeflendi.

Lobiden fotoğraflar.

Daha önce otelin içinde farklı yeme-içme noktalarının tasarım ve uygulama projelerini yürütme imkanına sahip olmanın verdiği tecrübe ile birlikte konuklar için bir cazibe merkezi yaratıldı. 

1120 metrekare olarak tasarlanan proje alanında; otelin ilk giriş ve karşılama alanı, lobi ve lobi içinde farklı bekleme alanları, kahve&çay servis alanı, teras oturma alanları, teras bar, teras havuzu yer alıyor. 

Terastan fotoğraflar.

Bugüne kadar ağırlama, ofis ve perakende projelerinde alanında öncü markalarla çalışan YOO Mimarlık’ın Beymen mağazaları, Kolektif House, Salon Angie ve Galataport gibi projeler son yürüttüğü çalışmalar arasındadır. 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :