Büşra Temiz

05 Nisan 2017

Büşra Temiz

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mimarlık bölümü 2016 mezunuyum. Kolektif Mimarlar, yarışmalardan tanıdığım bir ofis. Bitirme projesi için büyük bir kamu yapısı tasarlamam gerekiyordu. Bu süreçte projelerini incelemiştim. Sonra iş ararken burası aklıma geldi, mail yoluyla başvurdum. Görüşmemiz olumlu geçti ve dört aydır buradayım. 

Kolektif Mimarlar, ilk profesyonel iş deneyimim. Gergin bir ortam olmaması benim için önemliydi. Oya hanım işlere kolay adapte olmamda çok yardımcı oldu. Ofisin enerjisi çok güzel, sıcak ve daha doğal bir ortam. Müziğimizi açıp hep beraber dinleyerek proje yapıyoruz. Genelde ortak çalıştığımız için güzel bir iletişimimiz var. Çalışma saatlerimiz 09:30 - 19:00. Hafta sonu çalışmıyoruz ve mesaiye kalmıyoruz.

Ece Abdioğlu, Büşra Temiz, Oğuzhan YılmazEce Abdioğlu, Büşra Temiz, Oğuzhan Yılmaz

Okulda uygulama projesi dersi almıştım ama bu kadar kapsamlı ve büyük bir proje değildi. Burada bir projenin detaylarıyla birlikte bütününü görmüş oldum. Detay tasarlamayı, o detaylardan oluşan bütünlüğü, bu süreçte ortaya çıkan problemlerle baş etmeyi öğrendim. Bu anlamda uygulama projesi alanında bayağı yol kat ettiğimi söyleyebilirim. 


Kurucu Ortaklar ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :