Begüm Öner: “Projeyi başından sonuna götürmek, burada hem bir zorluk hem de güzellik”

12 Ocak 2011Dört senedir kesintisiz olarak Şanal Mimarlık'ta çalışıyorum. İTÜ Mimarlık'tan mezunum ve yüksek lisansımı İtalya'da tamamladım. Döndükten sonra bir inşaat firmasında altı aylık bir deneyimim olmuştu. Hemen ardından ise Amerika'ya gidecek ve buradan ayrılacak olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Şanal Mimarlık'a düştü yolum. Burada sıcak, aile gibi bir ortamımız var. Alexis de, Murat Bey de çok iyi mimarlar… Üstelik yorumlarımıza ve fikirlerimize çok önem veriyorlar. Biz de bu sayede motive olarak çalışıyoruz. Buna ek olarak yerimiz çok güzel; Arnavutköy'deyiz!

Çalışma saatlerimiz sıkıntılı değil… Örneğin ben iki senelik evliyim ve karşıdan geliyorum. Murat Bey ile konuştum ve artık 9-6 yerine 8-5 arasında çalışıyorum. Bize bu gibi esneklikler tanıyorlar. Sonuçta işimizi yaptığımız sürece programımıza değer veriyorlar.

Burada çalışmanın bir zorluğunu saymam gerekirse, şunu söyleyebilirim: Burada bir projeyi başından alıp sonuna kadar bizzat götürüyoruz. Zamanla şantiye, koordinasyon gibi sorumluluklar biniyor üzerimize… Bu elbette bir zorluk ama güzel de bir şey! Sonuçta daha fazla şey öğreniyoruz.


Alexis ve Murat Şanal'ın "Erken Dönem Hikayeleri"
Tespitler, Başarılar ve Hedefler...
Şanal Mimarlık Ekibinden
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :