Yandex.Metro İstanbul Ulaşımına Pratiklik Katacak

mimarizm.com / 22 Temmuz 2015


Arama motoru Yandex, Metro adlı yeni uygulamasıyla metrobüs ve raylı sistemler aracılığıyla yapacağınız yolculukları planlamanıza yardımcı oluyor. Uygulama; metrobüs, metro, füniküler ve tramvay hatları dahilinde İstanbullular için gidecekleri yere en kolay yol tarifini sunduğu gibi, ortalama yolculuk süresi bilgisini de paylaşıyor.


Gün içinde yoğun bir koşuşturma yaşayan İstanbullular, artık ulaşmak istedikleri noktalara en kestirme yoldan ulaşacaklar. Metrobüs, metro, füniküler ve tramvay hatlarıyla ilgili detayları sunan yeni Yandex.Metro uygulaması, kullanıcılarının trafiğe takılmadan, toplu taşıma araçları ile varmak istedikleri yere ulaşmaları için yol gösterecek.Sade ve kullanıcı dostu yapısıyla, harita üzerinde birkaç dokunuşla rota oluşturulabilen Yandex.Metro ile kullanıcılar, ortalama yolculuk süresini de görerek en uygun güzergahı kolayca seçebilecek ve interaktif şematik harita yardımıyla hatlara dair detaylara kolayca hakim olacaklar.


Hangi vagona binmeniz gerektiğini de söylüyor

Yandex.Metro, kullanıcıların gidecekleri lokasyona en yakın çıkışta inmeleri için hangi vagona binmeleri gerektiğini de anlaşılır grafik çizimlerle gösterebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, ulaşmak istedikleri noktaya varırken zaman kaybına da uğramıyor.

Uygulama, internet bağlantısına ihtiyaç duymadığı için bağlantınızın olmadığı ya da hattınızın çekmediği durumlarda bile Yandex.Metro'nun tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.Yandex.Metro'nun iOS sürümünü AppStore'dan, Android sürümünü ise Google Play 'den indirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :